• Oldeholtpade 3

  • Oldeholtpade 3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dijk, Binne vanOverige stafTeammanager
    Mol, PatrickOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 14:00Oldeholtpade 3 - SC Joure 8Sportpark Olpae
    11 feb. 14:30IJVC 4 - Oldeholtpade 3Sportpark De Utherne
    18 feb. 14:00Oldeholtpade 3 - EBC 2Sportpark Olpae
    25 feb. 14:00Oldeholtpade 3 - FC Klazienaveen 3Sportpark Olpae
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Oldeholtpade 3 ( 6e klasse 07 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuweschoot 1 za.880055124324
    2V.V. Heeg 3980137122524
    3CVVO 477004293321
    4Scharnegoutum'70 4860235112418
    5IJVC 4960335241118
    6Heerenveense Boys 10104152127-613
    7Oudehaske 494053224812
    8Delfstrahuizen 483142630-410
    9Oldeholtpade 393062125-49
    10SC Joure 8112092154-336
    11Oudega 291081242-303
    12EBC 29009168-670

    Poulestanden Oldeholtpade 3 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 3 40 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oldeholtpade 33300192179
    2FC Wolvega 532016606
    3Sleat 33012310-71
    4Flevo Boys 83012313-101

    Poulestanden Oldeholtpade 3 ( Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde Groep 3 1e KO Ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Burgum 511007163
    2Gruno 611006063
    3ACV O23-211005053
    4DVC Appingedam 711008443
    5Heerenveense Boys 911008443
    6Urk 911006243
    7Beetgum 211005143
    8ACV O23-311004043
    9Lions'66 211004043
    10Jubbega 2 ZA.11007433
    11VHK 311006333
    12Olympia'28 711005233
    13Velocitas 1897 O23-111004133
    14Blauw Wit '34 1011003033
    15TEO 211003033
    16Engelbert 211005323
    17M.S.C. 511003123
    18Urk 1111003123
    19Zuidhorn 611002023
    20Peize 311008713
    21Meeden 211004313
    22Oudehaske 411004313
    23Nieuweschoot 1 za.11003213
    24Oldeholtpade 311003213
    25Urk 1011003213
    26Drenthina 511002203
    27Erica'86 111002203
    28Fit Boys 311002203
    29SC Genemuiden 710012200
    30M.S.C. 610012200
    31Actief O23-110012200
    32Waterpoort Boys 5100178-10
    33HFC '15 O23-1100134-10
    34Urk 8100134-10
    35Broekster Boys 4100123-10
    36NWVV 2100123-10
    37De Sweach 2100123-10
    38Achilles 1894 6100135-20
    39HZVV 9100113-20
    40IJVC 4100113-20
    41Be Quick 1887 3100102-20
    42vv Nijland 3100147-30
    43SVBO 5100136-30
    44Twedo 2100125-30
    45Zuidhorn 5100114-30
    46LTC 8100103-30
    47Waskemeer 5100103-30
    48Een 2100148-40
    49Fit Boys 5100148-40
    50vv Sweel 3100126-40
    51Lions'66 3100115-40
    52SC Boornbergum'80 3100104-40
    53VVS 3100104-40
    54Zuidhorn 4100105-50
    55Waskemeer 4100117-60
    56Middelstum 4100106-60

    Poulestanden Oldeholtpade 3 ( Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde Groep 3 Tussenronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VHK 311005053
    2Nieuweschoot 1 za.11005143
    3TEO 211003033
    4Fit Boys 311003123
    5Oldeholtpade 311003123
    6Heerenveense Boys 911002023
    7Jubbega 2 ZA.11004313
    8Engelbert 211003213
    9ACV O23-311001013
    10FC Burgum 511001013
    11Velocitas 1897 O23-111001013
    12Beetgum 211002203
    13DVC Appingedam 711002203
    14Oudehaske 410012200
    15Meeden 210012200
    16Urk 10100134-10
    17Gruno 6100123-10
    18ACV O23-2100101-10
    19Lions'66 2100101-10
    20Zuidhorn 6100101-10
    21Drenthina 5100113-20
    22Leeuwarder Zwaluwen O23-1100113-20
    23Urk 11100102-20
    24Peize 3100103-30
    25Urk 9100115-40
    26Olympia'28 7100105-50

    Poulestanden Oldeholtpade 3 ( Mannen beker reserve zaterdag 3e ronde Groep 2 KO3 laatste 32 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles 1894 400000000
    2ACV O23-300000000
    3Beetgum 200000000
    4Blauw Wit '34 1000000000
    5FC Burgum 500000000
    6Drogeham 200000000
    7DVC Appingedam 700000000
    8Engelbert 200000000
    9Erica'86 100000000
    10Fit Boys 300000000
    11Fc. Grootegast 400000000
    12Heerenveense Boys 900000000
    13HJSC 200000000
    14FC Klazienaveen 400000000
    15FC Klazienaveen 300000000
    16Kollum 400000000
    17M.S.C. 500000000
    18Nieuweschoot 1 za.00000000
    19Oldeholtpade 300000000
    20Oranje Nassau 600000000
    21Oranje Nassau 700000000
    22Potetos 400000000
    23RKO 2 (zat)00000000
    24SVV'04 5 za.00000000
    25TEO 200000000
    26Veendam 1894 300000000
    27Velocitas 1897 400000000
    28Velocitas 1897 O23-100000000
    29VHK 300000000
    30VVI 400000000
    31De Weide 500000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bijl, IwanTeamspeler
    Boer, Niels deTeamspeler
    Bosma, FreddyTeamspeler
    Bosma, GertjanTeamspeler
    Dijk, Binne vanTeamspelerVerdediger
    Duinkerken, HerwinTeamspeler
    Gouma, JordyTeamspeler
    Heida, MichielTeamspeler
    Hofstee, MarcelTeamspeler
    Hofstee, RonnieTeamspeler
    Mol, PatrickTeamspelerVerdediger
    Peereboom, RemonTeamspeler
    Rosmalen, Christiaan Auke vanTeamspeler
    Schaap, HarmenTeamspeler
    Vries, Harmen deTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Oldeholtpade 3

    VS

    SC Joure 8

    04 februari 202314:00 uur
    Sportpark Olpae

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Oldeholtpade 3

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    2,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,78

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd