• Oldeholtpade JO19-1

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Betten, KaneTeamspeler
    Bosma, MarkTeamspeler
    Deems, TammoTeamspeler
    Ensing, IsaacTeamspeler
    Hoogma, WouterTeamspeler
    Kleinsmit, NickTeamspeler
    Koning, JortTeamspeler
    Koopstra, JorisTeamspeler
    Martens, CederTeamspeler
    Schure, Wouter terTeamspeler
    Sluis, Djayden van derTeamspeler
    Tel, ArwinTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 10:45Heerenveense Boys JO19-3 - Oldeholtpade JO19-1Sportpark De Akkers
    9 mrt. 10:30Oldeholtpade JO19-1 - VV Sneek Wit Zwart JO19-2Sportpark Olpae
    16 mrt. 10:00TOP'63 JO19-1 - Oldeholtpade JO19-1Sportpark De Bou
    23 mrt. 10:30Oldeholtpade JO19-1 - Tonego JO19-1Sportpark Olpae
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Oldeholtpade JO19-1 ( 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 9 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1M.S.C. JO19-164202141714
    2De Sweach JO19-164111912713
    3Read Swart JO19-1622212938
    4FC Oldemarkt JO19-1521211927
    5Stânfries JO19-1JM61231116-55
    6Heerenveense Boys JO19-36114922-134
    7Oldeholtpade JO19-150321021-113

    Poulestanden Oldeholtpade JO19-1 ( 3e klasse (2e fase) 08 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Flevo Boys JO19-2541022111113
    2Oldeholtpade JO19-14301171439
    3Tonego JO19-15302171169
    4ST SVN'69/Oranje Zwart JO19-141031116-53
    5FC Wolvega JO19-24103615-93
    6CVVO JO19-240131319-61

    Poulestanden Oldeholtpade JO19-1 ( 3e klasse (3e fase) 4 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Flevo Boys JO19-23210165117
    2DWP JO19-121103034
    3CVVO JO19-221105324
    4SC Emmeloord JO19-211003033
    5TOP'63 JO19-121016423
    6Heerenveense Boys JO19-321015413
    7VV Sneek Wit Zwart JO19-2210158-33
    8ST SVN'69/Oranje Zwart JO19-13102411-73
    9Oldeholtpade JO19-110103301
    10Tonego JO19-1201145-11
    11FC Wolvega JO19-2201115-41
    12SC Joure JO19-3200229-70