• Oldeholtpade Vr1 VE zaterdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Weperen, Joshua vanTechnische stafHoofdcoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 14:00Oldeholtpade VR1 - ST RKO/SSA Creil-Bant VR1Sportpark Olpae
    3 okt. 14:00ST VWC/FC Wolvega/Kuinre VR1 - Oldeholtpade VR1Sportpark Havendijk
    10 okt. 15:45Oldeholtpade VR1 - Steenwijkerwold VR2Sportpark Olpae
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 sep.MSC/Amslod VR1 - Oldeholtpade Vr1
  • Poulestanden Oldeholtpade VR1 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST SVBS'77/VHK VR12200133106
    2De Blesse VR121104314
    3ST RKO/SSA Creil-Bant VR111004043
    4Staphorst VR211005323
    5FC Oldemarkt VR110102201
    6ST VWC/FC Wolvega/Kuinre VR110102201
    7Steenwijkerwold VR2201126-41
    8MSC/Amslod VR100000000
    9Oldeholtpade Vr100000000
    10Urk VR200000000
    11ST d'Olde Veste'54/Steenwijk VR22002511-60
    12ST Old Forward/BEW VR1200229-70

    Poulestanden Oldeholtpade VR1 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST Aengwirden/Akkrum VR111002113
    2Oldeholtpade Vr1100112-10
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bakker, AlieTeamspeler
    Beek, Mariska vanTeamspeler
    Galen, Iris vanTeamspeler
    Gelling, EsmeeTeamspeler
    Groen, ChantalTeamspeler
    Hiemstra, MarloesTeamspeler
    Kluvers, JildouTeamspeler
    Logtmeijer, KellyTeamspeler
    Vries, Liza deTeamspeler
    Vries, Suzan deTeamspeler
    Wapstra, SharonTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Oldeholtpade VR1

    VS

    ST RKO/SSA Creil-Bant VR1

    26 september 202014:00 uur
    Sportpark Olpae veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Oldeholtpade VR1

    216 Vrouwen Zaterdag

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd