• Oldeholtpade 18+1 vrijdag

  • Oldeholtpade 18+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Akker, Ronald van denTechnische staf
    Gaast, Rob van derTechnische staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 sep. 20:00Oldeholtpade 18+1 - Alcides 18+1Sportpark Olpae
    7 okt. 20:00FDS 18+1JM - Oldeholtpade 18+1Sportpark J D Maurikveld
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 sep.De Blesse 18+1 - Oldeholtpade 18+14 - 3
    16 sep.Oldeholtpade 18+1 - Ruinen 18+17 - 4
  • Poulestanden Oldeholtpade 18+1 ( 1e klasse 99 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Olympia'28 18+11100152133
    2FDS 18+1JM11009183
    3Zandhuizen 18+111005323
    4De Blesse 18+111004313
    5Willemsoord 18+12101177103
    6Oldeholtpade 18+1210110823
    7Alcides 18+110103301
    8Willemsoord 18+210103301
    9SC Genemuiden 18+100000000
    10De Blesse 18+2100119-80
    11Blokzijl 18+11001215-130
    12Ruinen 18+12002621-150
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Akker, Ronald van denTeamspeler
    Akkerman, JelleTeamspeler
    Atzori, UmbertoTeamspelerVerdediger
    Bakker, Atte SjoerdTeamspelerVerdediger
    Boek, Evert JanTeamspeler
    Boer, Martin deTeamspelerVerdediger
    Bosma, FreddyTeamspeler
    Bruinsma, ArjenTeamspeler
    Bruinsma, FrankTeamspeler
    Gouma, JordyTeamspeler
    Hoogeveen, JornTeamspeler
    Huismans, FreekTeamspelerVerdediger
    Huismans, RemcoTeamspelerVerdediger
    Lang, René deTeamspelerVerdediger
    Rouwendaal, Sander vanTeamspeler
    Schnoor, PimTeamspeler
    Schonewille, BastiaanTeamspelerVerdediger
    Schure, Tim terTeamspelerVerdediger
    Vaartjes, ReneTeamspeler
    Vries, Rudi deTeamspeler
    Vries, Timon deTeamspelerVerdediger
    Wieringa, HinkoTeamspeler
    Zwaan, Daan v/dTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Oldeholtpade 18+1

    VS

    Alcides 18+1

    30 september 202220:00 uur
    Sportpark Olpae veld 1 A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Oldeholtpade 18+1

    635 Mannen 18+ Vrijdag Toernooivorm 7x7 (najaar)

    5,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd