• Oldeholtpade 18+1 vrijdag

  • Oldeholtpade 18+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Gaast, Rob van derTechnische staf
    Wieringa, ArnoOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Oldeholtpade 18+1 ( 1e klasse 99 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Willemsoord 18+1760145143118
    2Olympia'28 18+1751145232216
    3Zandhuizen 18+155005794815
    4Alcides 18+163123531410
    5Oldeholtpade 18+2430110469
    6FDS 18+1JM5302292099
    7Willemsoord 18+32200216156
    8Oldeholtpade 18+162042431-76
    9De Blesse 18+191173155-244
    10Blokzijl 18+131021237-253
    11Willemsoord 18+260332135-143
    12Ruinen 18+171062568-433
    13De Blesse 18+23003628-220
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, Atte SjoerdTeamspelerVerdediger
    Bosma, FreddyTeamspeler
    Bruinsma, FrankTeamspeler
    Gouma, JordyTeamspeler
    Huismans, RemcoTeamspelerVerdediger
    Rouwendaal, Sander vanTeamspeler
    Schnoor, PimTeamspeler
    Schonewille, BastiaanTeamspelerVerdediger
    Vaartjes, ReneTeamspeler
    Vogelsang, WynandTeamspeler
    Vries, Rudi deTeamspeler
    Wieringa, HinkoTeamspeler
    Zwaan, Daan v/dTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Oldeholtpade 18+1

    635 Mannen 18+ Vrijdag Toernooivorm 7x7 (najaar)

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    5,17

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd