• Oldeholtpade 18+1 vrijdag

  • Oldeholtpade 18+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Gaast, Rob van derTechnische staf
    Wieringa, ArnoOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Oldeholtpade 18+1 ( 1e klasse 99 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Willemsoord 18+1760145143118
    2Zandhuizen 18+155005794815
    3Olympia'28 18+1641137211613
    4Oldeholtpade 18+25401145912
    5Alcides 18+163123531410
    6FDS 18+1JM4202201916
    7Oldeholtpade 18+162042431-76
    8De Blesse 18+191173155-244
    9Willemsoord 18+3110010373
    10Blokzijl 18+141031341-283
    11Willemsoord 18+260332135-143
    12Ruinen 18+171062568-433
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, Atte SjoerdTeamspelerVerdediger
    Bosma, FreddyTeamspeler
    Bruinsma, FrankTeamspeler
    Dingelhoff, LeroyTeamspeler
    Gouma, JordyTeamspeler
    Huismans, RemcoTeamspelerVerdediger
    Rouwendaal, Sander vanTeamspeler
    Schnoor, PimTeamspeler
    Schonewille, BastiaanTeamspelerVerdediger
    Vaartjes, ReneTeamspeler
    Vogelsang, WynandTeamspeler
    Vries, Rudi deTeamspeler
    Wieringa, HinkoTeamspeler
    Zwaan, Daan v/dTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Oldeholtpade 18+1

    635 Mannen 18+ Vrijdag Toernooivorm 7x7 (najaar)

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    5,17

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd