Sinds 21 december 1962
Sportpark Olpae
Hamersweg 16
8476 CN Oldeholtpade

Wedstrijdprogramma

23-12

 

15.00

Van 15.00-18.30 uur

Winterborrel in de kantine van VV Oldeholtpade

23-12

1

14.00

Trinitas 1

Oldeholtpade 1

23-12

2

11.00

Nieuweschoot 2

Oldeholtpade 2

23-12

3

 

 

 

23-12

4

 

 

 

23-12

5

10.30

Oldeholtpade 5

Kuinre 3

 

 

 

 

 

Week 52

Team

Tijd

Thuisteam

Uitteam

29-12

 

 

 

 

30-12

 

 

 

 

Week 1

Team

Tijd

Thuisteam

Uitteam

31-12

 

10.00-13.00 uur

Oliebollenverkoop

Oliebollenverkoop

5-1

 

 

 

 

6-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Week 2

 

 

Team

Tijd

Thuisteam

Uitteam

13-1

1

 

 

 

13-1

2

 

 

 

13-1

3

 

 

 

13-1

4

 

 

 

13-1

5

 

 

 

 

 

 

 

 

Week 3

Team

Tijd

Thuisteam

Uitteam

20-1

1

14.00

Dwingeloo 1

Oldeholtpade 1

20-1

2

 

 

 

20-1

3

 

 

 

20-1

4

 

 

 

20-1

5

 

 

 

 

 

 

 

 

Week 4

Team

Tijd

Thuisteam

Uitteam

 

 

 

 

 

27-1

1

14.00

Oldeholtpade 1

USV 1

27-1

2

11.30

Oldeholtpade 2

Nieuweschoot 2

27-1

3

 

 

 

27-1

4

 

 

 

27-1

5

 

 

 

 

 

 

 

 

Week 5

Team

Tijd

Thuisteam

Uitteam

2-2

Za-1

14.30

CVVO 4

Oldeholtpade 1

2-2

JO19-1

 

 

 

2-2

JO17-1

 

 

 

2-2

JO17-2

 

 

 

2-2

JO15-1

 

 

 

2-2

JO15-2

 

 

 

2-2

JO13-1

 

 

 

2-2

JO12-1

 

 

 

2-2

JO11-1

 

 

 

2-2

JO11-2

 

 

 

2-2

JO9-1

 

 

 

2-2

JO9-2

 

 

 

2-2

JO8-1

 

 

 

 

 

 

 

 

1-2

Vr 7x7

 

 

 

2-2

Vr1

 

 

 

2-2

MO17-1

 

 

 

 

 

 

 

 

3-2

1

14.00

Gorredijk 1

Oldeholtpade 1

3-2

2

10.00

Gorredijk 3

Oldeholtpade 2

3-2

3

 

 

 

3-2

4

 

 

 

3-2

5

 

 

 

 

 

 

 

 

Week 6

Team

Tijd

Thuisteam

Uitteam

9-2

Za-1

14.30

SVM 5

Oldeholtpade 1

9-2

JO19-1

 

 

 

9-2

JO17-1

 

 

 

9-2

JO17-2

 

 

 

9-2

JO15-1

 

 

 

9-2

JO15-2

 

 

 

9-2

JO13-1

 

 

 

9-2

JO12-1

 

 

 

9-2

JO11-1

 

 

 

9-2

JO11-2

 

 

 

9-2

JO9-1

 

 

 

9-2

JO9-2

 

 

 

9-2

JO8-1

 

 

 

 

 

 

 

 

8-2

Vr 7x7

 

 

 

9-2

Vr1

14.00

Oldeholtpade Vr1

ST RKO/Creil Vr1

9-2

MO17-1

 

 

 

 

 

 

 

 

10-2

1

14.00

Oldeholtpade 1

Read Swart 1

10-2

2

11.30

Oldeholtpade 2

ONB 2

10-2

3

10.00

Oldeholtpade 3

FC Kraggenburg 2

10-2

4

10.00

FC Oldemarkt 3

Oldeholtpade 4

10-2

5

12.00

SC Emmeloord 9

Oldeholtpade 5

 

 

 

 

 

Week 7

Team

Tijd

Thuisteam

Uitteam

16-2

Za-1

14.00

Oldeholtpade 1

Heerenveense Boys 6

16-2

JO19-1

 

 

 

16-2

JO17-1

 

 

 

16-2

JO17-2

 

 

 

16-2

JO15-1

 

 

 

16-2

JO15-2

 

 

 

16-2

JO13-1

 

 

 

16-2

JO12-1

 

 

 

16-2

JO11-1

 

 

 

16-2

JO11-2

 

 

 

16-2

JO9-1

 

 

 

16-2

JO9-2

 

 

 

16-2

JO8-1

 

 

 

 

 

 

 

 

15-2

Vr 7x7

 

 

 

16-2

Vr1

13.00

FC Oldemarkt Vr1

Oldeholtpade Vr1

16-2

MO17-1

 

 

 

 

 

 

 

 

17-2

1

14.00

Renado 1

Oldeholtpade 1

17-2

2

11.30

Irnsum 2

Oldeholtpade 2

17-2

3

12.00

SC Emmeloord 5

Oldeholtpade 3

17-2

4

10.00

Oldeholtpade 4

Nieuweschoot 3

17-2

5

10.30

Oldeholtpade 5

FC Oldemarkt 4

 

 

 

 

 

Week 8

Team

Tijd

Thuisteam

Uitteam

23-2

Za-1

 

 

 

23-2

JO19-1

 

 

 

23-2

JO17-1

 

 

 

23-2

JO17-2

 

 

 

23-2

JO15-1

 

 

 

23-2

JO15-2

 

 

 

23-2

JO13-1

 

 

 

23-2

JO12-1

 

 

 

23-2

JO11-1

 

 

 

23-2

JO11-2

 

 

 

23-2

JO9-1

 

 

 

23-2

JO9-2

 

 

 

23-2

JO8-1

 

 

 

 

 

 

 

 

22-2

Vr 7x7

 

 

 

23-2

Vr1

 

 

 

23-2

MO17-1

 

 

 

 

 

 

 

 

24-2

1

14.30

Oldeholtpade 1

SteenwijkerBoys 1

24-2

2

12.00

Oldeholtpade 2

SC Bolsward 2

24-2

3

 

 

 

24-2

4

 

 

 

24-2

5

 

 

 

 

 

 

 

 

Week 9

Team

Tijd

Thuisteam

Uitteam

2-3

Za-1

 

 

 

2-3

JO19-1

 

 

 

2-3

JO17-1

 

 

 

2-3

JO17-2

 

 

 

2-3

JO15-1

 

 

 

2-3

JO15-2

 

 

 

2-3

JO13-1

 

 

 

2-3

JO12-1

 

 

 

2-3

JO11-1

 

 

 

2-3

JO11-2

 

 

 

2-3

JO9-1

 

 

 

2-3

JO9-2

 

 

 

2-3

JO8-1

 

 

 

 

 

 

 

 

1-3

Vr 7x7

 

 

 

2-3

Vr1

 

 

 

2-3

MO17-1

 

 

 

 

 

 

 

 

3-3

1

 

 

 

3-3

2

11.00

Read Swart 2

Oldeholtpade 2

3-3

3

 

 

 

3-3

4

 

 

 

3-3

5

 

 

 

 

 

 

 

 

Week 10

Team

Tijd

Thuisteam

Uitteam

9-3

Za-1

 

 

 

9-3

JO19-1

14.00

Oldeholtpade 1

VWC 2

9-3

JO17-1

 

 

 

9-3

JO17-2

 

 

 

9-3

JO15-1

 

 

 

9-3

JO15-2

 

 

 

9-3

JO13-1

 

 

 

9-3

JO12-1

 

 

 

9-3

JO11-1

 

 

 

9-3

JO11-2

 

 

 

9-3

JO9-1

 

 

 

9-3

JO9-2

 

 

 

9-3

JO8-1

 

 

 

 

 

 

 

 

8-3

Vr 7x7

 

 

 

9-3

Vr1

14.00

Oldeholtpade Vr1

ST Meppel/Alcides Vr2

9-3

MO17-1

 

 

 

 

 

 

 

 

10-3

1

14.00

Mildam 1

Oldeholtpade 1

10-3

2

11.00

Oerterp 2

Oldeholtpade 2

10-3

3

12.00

Mildam 3

Oldeholtpade 3

10-3

4

10.00

Oldeholtpade 4

Wacker 3

10-3

5

10.30

Oldeholtpade 5

FC Wolvega (zo)1

 

 

 

 

 

Week 11

Team

Tijd

Thuisteam

Uitteam

16-3

Za-1

14.30

EBC za2

Oldeholtpade za1

16-3

JO19-1

 

 

 

16-3

JO17-1

 

 

 

16-3

JO17-2

 

 

 

16-3

JO15-1

 

 

 

16-3

JO15-2

 

 

 

16-3

JO13-1

 

 

 

16-3

JO12-1

 

 

 

16-3

JO11-1

 

 

 

16-3

JO11-2

 

 

 

16-3

JO9-1

 

 

 

16-3

JO9-2

 

 

 

16-3

JO8-1

 

 

 

 

 

 

 

 

15-3

Vr 7x7

 

 

 

16-3

Vr1

15.00

MSC/Amslod Vr1

Oldeholtpade Vr1

16-3

MO17-1

 

 

 

 

 

 

 

 

17-3

1

14.00

Oldeholtpade 1

Thor 1

17-3

2

11.30

Oldeholtpade 2

Steenwijk 2

17-3

3

10.00

Oldeholtpade 3

FFS 2

17-3

4

12.00

SC Emmeloord 7

Oldeholtpade 4

17-3

5

10.30

Kuinre 3

Oldeholtpade 5

 

 

 

 

 

Week 12

Team

Tijd

Thuisteam

Uitteam

23-3

Za-1

12.30

Oudehaske 4

Oldeholtpade za-1

23-3

JO19-1

 

 

 

23-3

JO17-1

 

 

 

23-3

JO17-2

 

 

 

23-3

JO15-1

 

 

 

23-3

JO15-2

 

 

 

23-3

JO13-1

 

 

 

23-3

JO12-1

 

 

 

23-3

JO11-1

 

 

 

23-3

JO11-2

 

 

 

23-3

JO9-1

 

 

 

23-3

JO9-2

 

 

 

23-3

JO8-1

 

 

 

 

 

 

 

 

22-3

Vr 7x7

 

 

 

23-3

Vr1

14.00

Oldeholtpade Vr1

Staphorst Vr2

23-3

MO17-1

 

 

 

 

 

 

 

 

24-3

1

14.00

Oldeholtpade 1

Dwingeloo 1

24-3

2

 

 

 

24-3

3

10.00

Oldeholtpade 3

SWS Boso Sneek 3

24-3

4

12.00

IJhorst 2

Oldeholtpade 4

24-3

5

10.30

VENO 4

Oldeholtpade 5

 

 

 

 

 

Week 13

Team

Tijd

Thuisteam

Uitteam

30-3

Za-1

 

 

 

30-3

JO19-1

 

 

 

30-3

JO17-1

 

 

 

30-3

JO17-2

 

 

 

30-3

JO15-1

 

 

 

30-3

JO15-2

 

 

 

30-3

JO13-1

 

 

 

30-3

JO12-1

 

 

 

30-3

JO11-1

 

 

 

30-3

JO11-2

 

 

 

30-3

JO9-1

 

 

 

30-3

JO9-2

 

 

 

30-3

JO8-1

 

 

 

 

 

 

 

 

29-3

Vr 7x7

 

 

 

30-3

Vr1

 

 

 

30-3

MO17-1

 

 

 

 

 

 

 

 

31-3

1

 

 

 

31-3

2

 

 

 

31-3

3

 

 

 

31-3

4

 

 

 

31-3

5

 

 

 

 

 

 

 

 

Week 14

Team

Tijd

Thuisteam

Uitteam

6-4

Za-1

14.00

Oldeholtpade Za-1

CVVO 4

6-4

JO19-1

 

 

 

6-4

JO17-1

 

 

 

6-4

JO17-2

 

 

 

6-4

JO15-1

 

 

 

6-4

JO15-2

 

 

 

6-4

JO13-1

 

 

 

6-4

JO12-1

 

 

 

6-4

JO11-1

 

 

 

6-4

JO11-2

 

 

 

6-4

JO9-1

 

 

 

6-4

JO9-2

 

 

 

6-4

JO8-1

 

 

 

 

 

 

 

 

5-4

Vr 7x7

 

 

 

6-4

Vr1

14.00

ST Old Forward/ BEW Vr1

Oldeholtpade Vr1

6-4

MO17-1

 

 

 

 

 

 

 

 

7-4

1

14.00

Steenwijker Boys 1

Oldeholtpade 1

7-4

2

12.00

SC Bolsward 2

Oldeholtpade 2

7-4

3

11.00

Black Boys 2

Oldeholtpade 3

7-4

4

10.00

Oldeholtpade 4

Ruinerwold 3

7-4

5

 

 

 

 

 

 

 

 

Week 15

Team

Tijd

Thuisteam

Uitteam

13-4

Za-1

14.30

FC Wolvega 4

Oldeholtpade za-1

13-4

JO19-1

 

 

 

13-4

JO17-1

 

 

 

13-4

JO17-2

 

 

 

13-4

JO15-1

 

 

 

13-4

JO15-2

 

 

 

13-4

JO13-1

 

 

 

13-4

JO12-1

 

 

 

13-4

JO11-1

 

 

 

13-4

JO11-2

 

 

 

13-4

JO9-1

 

 

 

13-4

JO9-2

 

 

 

13-4

JO8-1

 

 

 

 

 

 

 

 

12-4

Vr 7x7

 

 

 

13-4

Vr1

14.00

Oldeholtpade Vr1

Steenwijker Boys Vr1

 

MO17-1

 

 

 

 

 

 

 

 

14-4

1

14.00

Oldeholtpade 1

Trinitas 1

14-4

2

11.30

Oldeholtpade 2

Read Swart 2

14-4

3

10.00

Oldeholtpade 3

Akkrum 4

14-4

4

10.00

BEW 2

Oldeholtpade 4

14-4

5

12.00

Steenwijkerwold 5

Oldeholtpade 5

 

 

 

 

 

Week 16

Team

Tijd

Thuisteam

Uitteam

20-4

Za-1

 

 

 

20-4

JO19-1

 

 

 

20-4

JO17-1

 

 

 

20-4

JO17-2

 

 

 

20-4

JO15-1

 

 

 

20-4

JO15-2

 

 

 

20-4

JO13-1

 

 

 

20-4

JO12-1

 

 

 

20-4

JO11-1

 

 

 

20-4

JO11-2

 

 

 

20-4

JO9-1

 

 

 

20-4

JO9-2

 

 

 

20-4

JO8-1

 

 

 

 

 

 

 

 

19-4

Vr 7x7

 

 

 

20-4

Vr1

 

 

 

20-4

MO17-1

 

 

 

 

 

 

 

 

22-4

1

14.00

VENO 1

Oldeholtpade 1

22-4

2

14.00

Renado 2

Oldeholtpade 2

21-4

3

 

 

 

21-4

4

 

 

 

21-4

5

 

 

 

 

 

 

 

 

Week 17

Team

Tijd

Thuisteam

Uitteam

27-4

Za-1

 

 

 

27-4

JO19-1

 

 

 

27-4

JO17-1

 

 

 

27-4

JO17-2

 

 

 

27-4

JO15-1

 

 

 

27-4

JO15-2

 

 

 

27-4

JO13-1

 

 

 

27-4

JO12-1

 

 

 

27-4

JO11-1

 

 

 

27-4

JO11-2

 

 

 

27-4

JO9-1

 

 

 

27-4

JO9-2

 

 

 

27-4

JO8-1

 

 

 

 

 

 

 

 

26-4

Vr 7x7

 

 

 

27-4

Vr1

 

 

 

27-4

MO17-1

 

 

 

 

 

 

 

 

28-4

1

 

 

 

28-4

2

 

 

 

28-4

3

 

 

 

28-4

4

 

 

 

28-4

5

 

 

 

 

 

 

 

 

Week 18

Team

Tijd

Thuisteam

Uitteam

4-5

Za-1

14.00

Oldeholtpade za-1

SC Joure 8

4-5

JO19-1

 

 

 

4-5

JO17-1

 

 

 

4-5

JO17-2

 

 

 

4-5

JO15-1

 

 

 

4-5

JO15-2

 

 

 

4-5

JO13-1

 

 

 

4-5

JO12-1

 

 

 

4-5

JO11-1

 

 

 

4-5

JO11-2

 

 

 

4-5

JO9-1

 

 

 

4-5

JO9-2

 

 

 

4-5

JO8-1

 

 

 

 

 

 

 

 

3-5

Vr 7x7

 

 

 

4-5

Vr1

14.15

Urk Vr1

Oldeholtpade Vr1

4-5

MO17-1

 

 

 

 

 

 

 

 

5-5

1

 

 

 

5-5

2

 

 

 

5-5

3

10.30

VWC 2

Oldeholtpade 3

5-5

4

10.00

Oldeholtpade 4

Old Forward 2

5-5

5

10.30

Oldeholtpade 5

VENO 3

 

 

 

 

 

Week 19

Team

Tijd

Thuisteam

Uitteam

11-5

Za-1

14.30

VVI 4

Oldeholtpade za-1

11-5

JO19-1

 

 

 

11-5

JO17-1

 

 

 

11-5

JO17-2

 

 

 

11-5

JO15-1

 

 

 

11-5

JO15-2

 

 

 

11-5

JO13-1

 

 

 

11-5

JO12-1

 

 

 

11-5

JO11-1

 

 

 

11-5

JO11-2

 

 

 

11-5

JO9-1

 

 

 

11-5

JO9-2

 

 

 

11-5

JO8-1

 

 

 

 

 

 

 

 

10-5

Vr 7x7

 

 

 

11-5

Vr1

14.00

Oldeholtpade Vr1

Steenwijkerwold Vr2

11-5

MO17-1

 

 

 

 

 

 

 

 

12-5

1

14.00

Oldeholtpade 1

FC Oldemarkt 1

12-5

2

11.30

Oldeholtpade 2

FC Oldemarkt 2

12-5

3

10.00

Oldeholtpade 3

RKO 2

12-5

4

10.30

Oranje Zwart 2

Oldeholtpade 4

12-5

5

11.0

SV Zwolle 4

Oldeholtpade 5

 

 

 

 

 

Week 20

Team

Tijd

Thuisteam

Uitteam

18-5

Za-1

14.00

Oldeholtpade za-1

Oeverzwaluwen 4

18-5

JO19-1

 

 

 

18-5

JO17-1

 

 

 

18-5

JO17-2

 

 

 

18-5

JO15-1

 

 

 

18-5

JO15-2

 

 

 

18-5

JO13-1

 

 

 

18-5

JO12-1

 

 

 

18-5

JO11-1

 

 

 

18-5

JO11-2

 

 

 

18-5

JO9-1

 

 

 

18-5

JO9-2

 

 

 

18-5

JO8-1

 

 

 

 

 

 

 

 

17-5

Vr 7x7

 

 

 

18-5

Vr1

14.00

Kuinre Vr1

Oldeholtpade Vr1

18-5

MO17-1

 

 

 

 

 

 

 

 

19-5

1

14.00

DIO Oosterwolde 1

Oldeholtpade 1

19-5

2

11.00

Nicator 2

Oldeholtpade 2

19-5

3

12.00

GAVC 3

Oldeholtpade 3

19-5

4

10.00

Oldeholtpade 4

Havelte 3

19-5

5

10.30

Oldeholtpade 5

Steenwijk 3

 

 

 

 

 

Week 21

Team

Tijd

Thuisteam

Uitteam

23-5

4

19.30

SC Emmeloord 6

Oldeholtpade 4

 

 

 

 

 

25-5

Za-1

14.30

Creil 3

Oldeholtpade za1

25-5

JO19-1

 

 

 

25-5

JO17-1

 

 

 

25-5

JO17-2

 

 

 

25-5

JO15-1

 

 

 

25-5

JO15-2

 

 

 

25-5

JO13-1

 

 

 

25-5

JO12-1

 

 

 

25-5

JO11-1

 

 

 

25-5

JO11-2

 

 

 

25-5

JO9-1

 

 

 

25-5

JO9-2

 

 

 

25-5

JO8-1

 

 

 

 

 

 

 

 

24-5

Vr 7x7

 

 

 

25-5

Vr1

14.00

Oldeholtpade 1

Olde Veste ’54 Vr2

25-5

MO17-1

 

 

 

 

 

 

 

 

26-5

1

14.00

Oldeholtpade 1

Havelte 1

26-5

2

11.30

Oldeholtpade 2

Terschelling 2

26-5

3

10.00

Oldeholtpade 3

Steenwijkerwold 3

26-5

4

 

 

 

26-5

5

10.00

Scheerwolde 2

Oldeholtpade 5

 

 

 

 

 

Week 22

Team

Tijd

Thuisteam

Uitteam

1-6

Za-1

 

 

 

1-6

JO19-1

 

 

 

1-6

JO17-1

 

 

 

1-6

JO17-2

 

 

 

1-6

JO15-1

 

 

 

1-6

JO15-2

 

 

 

1-6

JO13-1

 

 

 

1-6

JO12-1

 

 

 

1-6

JO11-1

 

 

 

1-6

JO11-2

 

 

 

1-6

JO9-1

 

 

 

1-6

JO9-2

 

 

 

1-6

JO8-1

 

 

 

 

 

 

 

 

31-5

Vr 7x7

 

 

 

1-6

Vr1

 

 

 

1-6

MO17-1

 

 

 

 

 

 

 

 

2-6

1

 

 

 

2-6

2

 

 

 

2-6

3

 

 

 

2-6

4

 

 

 

2-6

5

 

 

 

 

Share

Agenda

 

Zondag 20 oktober

Oldeholtpade - Olyphia

competitie

aanvang 14.00 uur

 

Donderdag 7 november

Algemene Ledenvergadering

aanvang :19.30 uur