Sinds 21 december 1962
Sportpark Olpae
Hamersweg 16
8476 CN Oldeholtpade

Welkom op de vernieuwde website!

Welkom op de nieuwe website van VV Oldeholtpade. Zoals jullie wel gezien hebben is de website een behoorlijk tijdje uit de lucht geweest wegens diverse redenen. Dit was vervelend, maar gelukkig is de site weer in de lucht. Er moet nog het een en ander gebeuren, maar de website zal helemaal klaar zijn voor de start van het nieuwe seizoen. 

Heb je nu al ideetjes, foto's, leuke stukjes van afgelopen seizoen of iets anders voor de website schroom dan niet en stuur een e-mail naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Hoe eerder je iets meldt hoe makkelijker het voor mij wordt om te verwerken op de nieuwe website.

Ronald 

Agenda

 

Zaterdag 16 november

ONT - Oldeholtpade (beker)

aanvang 17.00 uur